W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Szkółki narciarskie w ośrodku Centralny Ośrodek Sportu

Legenda:
 • Szkółka narciarska
 • Ośrodek
 • 1
  START - BESKID
  602 692 845, 32 215 50 90
  Opis

  W naszej szkółce narciarskiej oferujemy Państwu bogaty program zajęć, niezapomnianą atmosferę oraz sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorów.  Zajęcia odbywają się zarówno dla osób początkujących jak i osób doszkalających się technice jazdy na nartach i snowboardzie.

  Oprócz typowych zajęć na stoku organizujemy również imprezy związane z nauką jazdy na nartach i snowboardzie zarówno w kraju jak i zagranicą, ale również różnego rodzaju wyjazdy zagraniczne gdzie można uczyć się jeździć.

  Od początku działania naszej szkółki zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę wykładowców i instruktorów PZN i PZS. Pomogą oni Państwu poprawie opanować wszystkie umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie, a także zadbają o bezpieczeństwo.

 • 2
  Śmig
  033 81 78 524, 602 77 61 62
  Opis

  Nasza Szkoła Narciarska ŚMIG działa nieprzerwanie od 1968 roku. Działamy najdłużej na rynku, a wieloletnie doświadczenie pozwala oferować Państwu najwyższy poziom usług.

  Szkolenie z nauki jazdy na nartach pierwszego i drugiego stopnia prowadzone są przez profesjonalistów. Na zajęciach stawiamy przede wszystkim na fachowość. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupkach dla osób w każdym wieku. Każdy uczestnik podczas trwania kursu posiądzie odpowiednią wiedzę dotyczącą jazdy na nartach a także opanuje jej praktyczną stronę, czyli bez problemu będzie poruszał się po stoku na nartach.

  Oprócz zajęć z nauki jazdy na nartach prowadzimy również szkolenia na stopnie instruktorskie Polskiego Związku narciarskiego. Co roku jesteśmy na pierwszym miejscu wśród kandydatów na stopnie instruktorskie.

 • 3
  SKI"LEE"
  601053670
  Opis

  Nasza szkółka narciarska powstała kilka lat temu z miłości narciarstwa. Od początku działania firmy staramy się z jak największym zaangażowaniem pokazać jak piękny jest to sport.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w nauce jazdy na nartach. U nas mogą być Państwo pewni, że szybko i poprawnie nauczycie się szusować po stoku. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Lekcje nauki jazdy na nartach odbywają się w grupach jak i indywidualnie.

  Spośród innych szkółek narciarskich wyróżnia nas